Naše tipy pro přilákání vačkových dívek

Tento malý průvodce pomůže všem, kteří rádi chatují naživo s dívkami vačky a hledají rady, jak je svést. S našimi tipy z našeho živého sexuálního zážitku se rychle stanete miláčkem vaší oblíbené dívky z webové kamery. Pak vám bude věnovat více pozornosti a vaše horká setkání s ní budou intimnější a osobnější.

Zvolte pěknou přezdívku a ne vulgární

není konkrétní rada pro sexuální kamery, je to univerzální pravidlo. Dívky z webové kamery však dostávají na vulgárním chatu mnohem vulgárnější nebo nevhodnější zprávy než holky na ulici. Není nutné říkat, že pokud si jich neuctíte, v nejlepším případě vás budou ignorovat a v nejhorším případě vás vykázají. Začněte pozdravem s dívkou, když vejdete do jejího obývacího pokoje. Pak jí nedávejte rozkazy a požádejte ji, aby vám zdarma ukázala prsa nebo kočičku. Tento druh požadavku vždy přichází s malou pobídkou v podobě virtuálního daru nebo žetonů. V každém případě, ať se ptáte cokoli, musíte zadat minimum formulářů.


Před soukromou kamerovou show jasně vyjádřete své touhy

Pro dívku z webové kamery není nic otravnějšího než chlap, který ji požádá o soukromou vačkovou show a neví, co od ní chce. A co je ještě horší, holky na vačkách nemohou snést, že jsou požádány, aby udělaly něco, co podle jejich názoru ve svém popisu neudělaly. Vždy začněte pečlivým přečtením popisu kamodelů, abyste věděli, jaké jsou jejich postupy a omezení. Než pozvete ženu webové kamery na soukromý živý sex, ujistěte se, že máte jasno ve svých požadavcích a očekáváních. Je lepší jasně se zeptat, jestli máte nějaké pochybnosti, než dát dívku před fait accompli, jakmile začne vačková show.

Díky těmto tipům máte všechny karty v ruce, abyste uspěli v tom, že se oceníte svými oblíbenými dívkami z webkamer a stanete se jejich miláčkem. Jsi na řadě !

Icône de validation par la communauté

phonyx.eu